Koncert charytatywny Liceum Columbus
najlepsze liceum Gdańsk

Nasza wspaniała młodzież w ramach semestralnych projektów tutorskich zorganizowała koncert charytatywny. Cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie w leczeniu mamy jednej z naszych uczennic i na pomoc walczącej Ukrainie.

W programie są oczywiście występy naszych uczniów, ale również gościnnie wystąpią profesjonaliści sceniczni.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Jeśli tylko możecie to wesprzyjcie nas w zbieraniu środków poprzez wykupienie biletu – cegiełki dostępnej pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/869673-14/

W trakcie koncertu odbędzie się również licytacja przedmiotów i atrakcji przygotowanych przez uczniów. Tu również całkowity przychód będzie przeznaczony na wyżej wymienione cele.