Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września rozpoczynamy drugi rok Columbusa. Do naszej społeczności dołączają nowi uczniowie i ich rodzice.

Wszystkich zapraszamy na mszę inaugurującą rok szkolny na godzinę 10.00 do Kaplicy Mariackiej (wejście od nawy południowej wewnątrz Archikatedry Oliwskiej).

Następnie o godzinie 11.00 spotykamy się w sali „Przystań” w Columbusie, na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Zapraszamy do wspólnego udziału rodziców uczniów i wszystkich naszych sympatyków.