Q&A Find Your Way w Bibliotece

Biblioteka z Pasją w Gdyni, to miejsce nie tylko pełne przeróżnych książek, komiksów i czasopism. Jest to również przestrzeń do spotkania ciekawych osób, wspólnego grania w planszówki czy wysłuchania prelekcji.

Jak twórczo można spędzić czas w bibliotece sprawdzili nasi uczniowie z klasy 3. Podczas spotkania prowadzonego w języku angielskim przez wolontariuszkę Martinę.

W trakcie żywiołowej rozmowy z panią kierownik biblioteki gdyńskiej filii oraz sesji Q&A Find Your Way (autorskiego programu naszego liceum). Dowiedzieliśmy się na czym polega praca kustosza w bibliotece.

Dziękujemy i do zobaczenia.

Rekolekcje Wielkopostne 1 klasy

Rekolekcje Wielkopostne 1 klasy

Columbusiaki z klasy 1 kończą dziś swoje rekolekcje wielkopostne. Był to czas zajrzenia w siebie, wyciszenia i radości z bycia razem.