Światowy Dzień Zdrowia w WSZ w Gdańsku

„Zdrowy Czas!” w Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Razem z Columbusiakami dzięki uprzejmości Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku mieliśmy okazję uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Zdrowia w niezwykle kreatywnej odsłonie.

Dowiedzieliśmy się jak powinien wyglądać zdrowy talerz. Co należy jeść aby wspierać organizm w procesie dojrzewania. Mogliśmy również zbadać poziom cholesterolu i glukozy we krwi oraz wykonać badanie trychologiczne włosów.

Niektórzy z naszych uczniów robili nawet owocowe smoothie jeżdżąc na bike-blenderze! : 🚲🍓🍒🍑🍋🍊

Zebraliśmy dużo wiedzy i nowych doświadczeń zwieńczonych seansem w sferycznym kinie, gdzie pogłębiać mogliśmy wiedzę o komórkach i ludzkim ciele.📽️