Odkryj

nasze aktualności

Poznaj najświeższe wydarzenia, inicjatywy i osiągnięcia naszej szkoły, gdzie każdego dnia dzieje się coś wyjątkowego. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami i dołącz do ekscytującej podróży edukacyjnej w naszym liceum!

Wszystkie

Zobacz wszystkie aktualności.

Dni odkrywców

Zobacz jakie miejsca odkrylismy.

Wydarzenia

Zobacz co się dzieje w szkole.

Lekcje

Zobacz co się dzieje na lekcjach.

Wycieczki

Zobacz gdzie sie wybralismy.

Nasi Goście

Zobacz jacy goście nas odwiedzili.

LICEUM COLUMBUS

Wszystkie

Odkryj jak wygląda życie w naszej szkole! Bądź na bieżąco z wydarzeniami, osiągnięciami uczniów, inicjatywami społecznymi i wszystkim, co się dzieje w naszym liceum.

LICEUM COLUMBUS

Dni

odkrywców

Odkryj nowe horyzonty z naszymi aktualnościami dotyczącymi Dni Odkrywców! Raz w miesiącu wychodzimy poza mury szkoły, by odkrywać fascynujący świat sztuki, kultury i rozrywki.

LICEUM COLUMBUS

Wydarzenia

Odkryj najnowsze szkolne wydarzenia!                Poznaj najświeższe informacje dotyczące imprez, osiągnięć uczniów oraz ważnych wydarzeń organizowanych w naszej szkole.

LICEUM COLUMBUS

Lekcje

Odkryj jak wyglądają u nas lekcje!
Dowiedz się, jak wyglądają niekonwencjonalne zajęcia w naszej szkole, gdzie edukacja staje się fascynującą podróżą. Zobacz częsc z nich.

Zimowa lekcja plastyki

Zimowa lekcja plastyki

„Najpierw masa, potem forma” rzekła Iza parafrazując krótki wywód Pani Uli dotyczący formy totemu, który powoli zaczął nabierać kształtu.

czytaj dalej
Lekcja Biologii pod mikroskopem

Lekcja Biologii pod mikroskopem

Biologia w Columbusie czaruje kolorami. Na dzisiejszej biologii w klasie I, uczniowie wraz z niezastąpioną panią Jowitą poznawali magię w skali mikro. Uczniowie obserwowali preparaty zwierzęce jak i roślinne.

czytaj dalej

LICEUM COLUMBUS

Wycieczki

 

Odkryj z nami fascynujący świat podróży szkolnych! Poznaj nasze przygody z wycieczek zarówno po malowniczych zakątkach Polski, jak i na odległe lądy za granicą.

LICEUM COLUMBUS

Nasi

Goście

Odkryj fascynujące spotkania i inspirujące warsztaty! Zobacz, jacy inspirujący goście odwiedzili naszą szkołę, prowadząc niezapomniane warsztaty i prelekcje, dzieląc się przy tym swoją wiedzą.